יום שישי, 30 ביולי 2010

מתי או לאן? מה יותר חשוב?

תמיד חושבים מתי הם יתחילו לזחול אבל שאלה לא פחות מעניינת היא לאן, לא?

אה, חשבת שזו תהיה רשומה מהורהרת על מהות החיים? אני עדיין לא שם..
אצל הילדים שלי זה כנראה יהיה לכיון החיתול הגדוש שהושאר (באמת רק לרגע, נשבעת) ליד המזרון.. לשמחתי בדרך התינוקת נתקלה בחבילת המגבונים (בד"כ אני מחזירה מייד למקום..) - זאת עם הקצוות המשוננים מהפלסטיק ששורט (למה לא מייצרים אותם בעטיפה עגולה שכבר יוכלו לשחק איתה?) ומאז זו האטראקציה. לא משנה כמה צעצועים יהיו מסביב.
נזכרתי בהדרכה חמודה ששמרתי בצד - "שמיכונת" בד קטנה שבתוכה העטיפה של חבילת המגבונים, מה שמייצר (כמעט) את אותו אפקט הרעש הפלסטיקי המיוחל אבל בהגנת בד (פחות אטרקטיבי, ברור שהיא מעדיפה עדיין את המקור).
ברוח ההדרכה מיחזרתי שאריות שלא נמצאו עבורם פרוייקטים, כולל חתיכה קטנה של בד "פאוור פאף גירלס" שאני ממש לא מבינה למה קניתי פעם.הוספתי סרטים למשחק שאליהם גם אפשר לחבר עוד צעצועים (כמו שמוסיפים לשמיכות תמיד).


כל פעם מחדש אני מופתעת מכמה הם אוהבים את הסרטים האלה. עדיין לא מצאתי את עצמי מחברת לזה צעצוע, מספיק אטרקטיבי גם כך.קל, חמוד ובינתיים נרשמת הצלחה.


לילה טוב

בעיקר פורמת.

3 תגובות:

 1. ולמה אף אחד לא הגיב?.....
  אני מוצאת שזה דבר פנטסטי!
  הגעתי דרך פורום אמנות הטכסטיל והליבוד.
  אני בדרך כלל רק צופה ומקבלת רעיונות.
  הנכד שלי מאד אוהב תגיות (של כריות, בובות משחקים וכו'). תמיד הוא רץ לכיוון,וכמובן זה ישר נכנס לפה...
  הוא בן 9 חודשים.
  אז יאללה! אני הולכת לתפור לו כזה.
  אני סתם עצלנית בזמן האחרון, פעם עשיתי רק פרוייקטים גדולים גדולים (שמלות, מעילים,מכנסיים,ריפודים לסלון ווילונות ומה לא?). היום, אני מאד נהנית לעשות משהו קטן ולראות תוצאה ברגע. זה נותן חשק לעוד.
  תודה תודה לך על הרעיון הנפלא.
  אני כבר הולכת ליישם , שיהיה מוכן בתיק.
  ואם את רוצה, אשלח לך תמונה.
  למדריך יש הנאה מהתלמידים,לא פחות מאשר מעצמו.

  השבמחק
 2. אשמח מאוד! ותודה שהצלת את הרשומה משממון (-:

  השבמחק
 3. אני רוצה להצטרף לברכות :) הפוסט הזה באמת מקסים מקסים מקסים... בתי מתחתנת - בקרוב אהיה סבתא.. ובינתיים - אני כבר מתכננת ומזמינה בדים ותופרת מכל הבא ליד.. איזו התרגשות!

  השבמחק