יום שלישי, 7 ביולי 2020

לא שכחנו מישהי?

זהו! כמעט הכל ארוז, ארבע השנים האחרונות הועברו וסודרו יפה בחדרים החדשים ואני ממש ממש אשמח לארח אותך בבית הוירטואלי שלי (כי קורונה וכאלה). עוברים לאתר החדש.
די הרבה פוסטים ישארו כאן מאחור... אבל יש גם משהו נחמד בהשארת סימנים בחלל. בבחינת "הי! הייתי פה.."
יותר מחצי שנה עם המון הפסקות והנה הוא כבר כמעט בשל...
כל מה שחסר הוא את (-: אפילו את התגובות לפוסטים הקודמים העברתי... באמת. תבדקי.
כמעט מוכן, אתמול בגינה

התחלתי מרצון לפלטפורמה יותר ידידותית לבלוג, ומפה לשם התרחבנו למעטפת נחמדה כזו ואתן מוזמנות לקרוא עוד קצת עלי ועל מה שאני עושה. ההרשמה לניוזלטר היא לבלוג - אל חשש, לא אטריד בחלקים האחרים שלי (ואם יהיה משהו ממש מעניין, אעדכן בבלוג).
מוזמנת לשוטט וכמובן לשלוח הערות והארות!

עכשיו, גם הגינה שלי שקיבלה יחס חם בשבועות האחרונים מהשמש ומאיתנו, התחדשה בגרלנדה קיצית\ ומתחילה להניב פירות וזה נורא סימלי...
ואפילו מצאתי נקודה - שצריך להתאמץ בשבילה טיפה - שרואים מנה איך תכף יהיו גם ענבים, וגם זיתים וגם הלימונים מבצבצים - ואם אין כאן מטאפורה מהממת, אני לא יודעת איפה יש!
נקודת מבט אחרת על הגינה. למעלה ממש שקט

יאללה, שכולם יעשו פיפי, למזוג את הקפה שנשאר לכוס נסיעה ובואי נצא כבר!
לא שכחנו מישהי נכון?
(שימו בוויז)
ויש גם פוסט חדש! שיהיה כייף להתחיל... והוא אפילו פוסט על הגשמת חלומות (-:

נשיקות,
בעיקר פורמת

תגובה 1:

  1. שלום חבר, שמי נעמי שמואל, ואני רופאה ואני בת 45. אנא קרא את עדות חיי האמיתית שלי, יש לי כוונה חיובית שהמידע הזה יעזור למישהו שקורא את המאמר הזה, תוך יומיים לשקם נישואים מקולקלים ולשקם את יחסי האהבה האבודים. אחרי שנים של מערכת יחסים עם איתן, הוא נפרד ממני, עשיתי כל מה שיכולתי כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, כל כך רציתי אותו בגלל האהבה שיש לי אליו , שאלתי אותו עם הבטחתי לכל מה שהיה לי, אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה לעמית שלי בעבודה והיא הציעה לי לפנות לאשף אהבה שיוכל לעזור לי להחזיר לו את האהבה, אבל אני מסוג האנשים שמעולם לא חשבו שחלק מכשפי אהבה קיים או עובד, לא היה לי ברירה אבל כדי לנסות את זה, שלחתי מייל לערוץ הקסם והוא אמר לי שאין בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימים, שהאקס שלי יחזור לפני שלושה ימים, הוא זרק לחש אהבה לאוויר באופן מפתיע היום השני היה בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר. המאהב לשעבר התקשר אליי בפלאפון, כל כך הופתעתי שעניתי לשיחת הטלפון וכל מה שהוא אמר זה שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאחזור אליו על כך שהוא אוהב אותי כל כך. הייתי כל כך מאושרת ולכן התחלנו לחיות יחד באושר. בדרך זו אתה יכול ליצור איתו קשר אם אתה צריך עזרה כלשהי אתה יכול ליצור איתו קשר עם כתובת האימייל הזו:drapata4@gmail.com או ליצור איתו קשר ב-whatsapp / viber עם המספר הזה: (+66 81 302 8552) ... :) .. :) .. :) .. :) .. :). . :)

    השבמחק